Portfolio WCA

Sonnenberg

Swiss luxury beds.

Společnost Sonnenberg je výrobce postelí prvotřídní kvality z ne-jlepších dostupných materiálů. Výroba probíhá ručně ve švýcarském městě Steinhausen. Vlna, bavlna a koňské žíně. Tři základní elementy, které našim postelím dodávají nezaměnitelný charakter. Vlna, která v zimě hřeje a v létě chladí. Šetrně ostříhaná uprostřed egyptské stepi zpracovaná mistry v Itálii. Pružiny osvědčeného německého výrobce, jež zajistí spánek v rovnoměrné zatížené poloze. Díky tomu se tělo lépe prokrví, a tak si lépe odpočine. Bavlna z indických plantáží s nezaměnitelnými vlastnostmi sklízená původním a šetrným způsobem. Koňské žíně skvěle drží tvar matrace, a navíc spolehlivě odvádějí pot během spánku.

V únoru roku 2020 se značky Grand Beds a Sonnenberg Beds oficiálně představili českým zákazníkům na veletrhu Mobitex. Na této výstavní expozici byl předveden design pana Petra Novague. Na veletrhu Mobitex proběhla i světová premiéra designové postele SONNENBERG ONE. Postel SONNENBERG ONE získala na veletrhu Mobitex první cenu v kategorii design a technologie. V červenci roku 2020 proběhlo otevření nového showroomu Grand Beds o rozloze 850 m2. Tento showroom se nachází v brněnském Campusu. Design showroomu navrhl designer pan Petr Novague. V srpnu roku 2020 proběhlo úspešné otevření nového showroomu Sonnenberg o rozloze 550 m2, který se nachází ve švýcarském Steinhausenu. Akciová společnost Sonnenberg Manufaktur úspěšně upsala novou emisi akcií v hodnotě 880.000 franků.

Slova majitelů

Věříme v odpovědnost. Příroda je dar, o který je nutné pečovat. Půjčujeme si z ní to nejlepší. Nejkvalitnější. Získávané s ohledem. Z přírody čerpáme energii. A vracíme jí část zpět. Je to nekončící symbióza. Koloběh života. Každý detail dává smysl. Přesto o něm přemýšlíme stále znovu. Inovujeme a objevujeme. Nestojíme na místě. Nové myšlenky nás nesou kupředu. Vytváříme útočiště. Motivací je dokonalá regenerace těla i mysli během spánku. Víme, že pokud člověk dobře spí, den je produktivnější a smysluplnější.

Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.