Portfolio WCA

Asante

Kniha Zory Castillo

Asante 

Kniha Asante je napínavým příběhem od začátku až do konce. Příběhem, který ukazuje odlišnost lidských povah a jejich chování, kde navzdory všem překážkám čistota duše a síla přátelství může zvítězit. Nechejte se překvapit, jak tento poutavý příběh dopadne.  

  

Co je Asante 

Asante: za rubínovým srdcem černého kontinentu je příběhem českých podnikatelů, kteří se vydali kopat zlato a rubíny do africké Tanzánie. Společnost WCA Holding a. s. se stala generálním partnerem tohoto románu autorky Zory Castillo.    

Zora Castilo je oblíbená česká spisovatelka, která má na svém kontě už několik knih. Mezi její další díla patří Calaway, Sarah nebo Kriminál.  

  

Asante 

Hlavní hrdinka Sofie, jediná žena v tomto mužském kolektivu, vás provede částí svého života, kde se odehrává stejně tak láska a nenávist, jako věrnost a zrada, ale hlavně upřímnost, víra v přátelství a samu sebe. Opět, jako v předchozích knihách, je zde ukázána síla, která i přes všechny radosti a strasti všedního dne dokáže jít za svým snem a proměnit ho ve skutečnost.  

Napínavý příběh se z části odehrává v Tanzánii, kde lidé smýšlejí jinak a v krásné africké divočině uctívají jiné hodnoty než malý český člověk. Intriky, lži a sobectví jednoho můžou zhatit plány celé party nadšenců, kteří se vydají tak daleko od domova za pokladem. V knize autorka mimo jiné poutavě popisuje i krásy přírody a mentalitu tamních obyvatel.  

Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.