Portfolio WCA

Můj příběh

České filmové drama

Můj příběh  

Stali jsme se generálním partnerem českého filmu Můj Příběh.  

Celovečerní hraný film inspirován skutečným životním příběhem. Film Můj příběh byl natočen na motivy knihy oblíbené spisovatelky Zory Castilo.  

  

Co je Můj příběh?

Můj příběh je inspirován skutečnou událostí a vypráví o osudu nadějné baletky. Do kin vstupuje v lednu roku 2020. Společnost WCA holding a.s. se stala generálním partnerem toho snímku. 

Osiřelá dívka Elizabeth rezignuje na úspěšnou kariéru baletky kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně vše, o co ji v životě šlo. Ocitne se na úplném dně. Bez vidiny na cestu zpět. A právě zde tento poutavý příběh začíná. Film vypráví o neuvěřitelné snaze dostat se ze dna, o síle přátelství a o vůli otevřít srdce a nezanevřít na lásku. Tímto příběhem chceme inspirovat ty, kteří v sobě sílu zatím nenašli.  

  

Můj Příběh 

Eilzabeth obětuje kvůli životní lásce nadějnou kariéru baletky. Kvůli nepřízni osudu ovšem nakonec ztratí úplně vše. Společně se svými kamarádkami a tetou se tak vydá na Moravu, kde se pokusí najít nový smysl života. Můj příběh je filmem o novém začátku.  

Hlavní role se zhostila Vlastina Svátková. Dále se ve snímku objeví Saša Rašilov, Vilma Cibulková, Tereza Kostková, Nela Boudová, Zuzana Norisová a Pavel Kříž. Snímek režírovali Hana Hendrychová a Libor Adam, který společně s Pavlou Krečmerovou stojí za scénářem filmu.  

Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.