Portfolio WCA

Grand Beds

Spi svůj sen.

GRAND BEDS

Stále více lidí si uvědomuje, že investice do kvalitní postele je v podstatě investicí do vlastního zdraví.

 

Více než ⅓ života strávíte v posteli

Při průměrné délce života 76 let prožijeme v posteli zhruba 25 let. A právě tato třetina výrazně ovlivňuje zbylé dvě. Kvalitní spánek je totiž základem zdravého a spokojeného života. Krátký či přerušovaný spánek negativně ovlivňuje myšlení a verbální schopnosti a významně ovlivní také celý den. 

Na kvalitní posteli spolehlivě načerpáte energii na celý den. Proto se společnost GRAND BEDS rozhodla obohatit tuzemský trh o luxusní postele vyráběné v České republice.

Kvalita, pohodlí, přírodní matariály a nadčasový design jsou hlavními atributy, které z tohoto nábytku dělají prvotřídní a žádané zboží, a tím i zajímavou investici pro zhodnocení úspor.

 

3 elementy dokonalé postele

Kvalitní materiály, špičkové ruční zpracování a vrstvení - to jsou 3 elementy dokonalé postele. K výrobě postelí GRAND BEDS se používá nejlepší dřevo z podhůří Alp, pravé koňské žíně, poctivá vlna a kvalitní taštičkové pružiny, které tělu poskytnou pevnou a rovnoměrnou oporu. 

Postele se vyrábí ručně. Každý detail, steh i záhyb látky se zrodil pod rukama zkušených řemeslníků. Každá postel je proto vzácným originálem, který strčí do kapsy jakýkoliv sériově vyráběný nábytek.

O dokonalé pohodlí i spánek se postarají 3 vrstvy postele - topper, matrace a box. Vrchní matrace zvaná topper pomáhá tělu během spánku s termoregulací. Matrace se systémem taštičkových pružin poskytuje rovnoměrnou podporu celému tělu a napomáhá zdravému spánku. Box neboli rám postele s dalším systémem pružin zajišťuje ještě více pohodlí a díky němu nikdy neucítíte dno postele.

 

Postel Atmo inspirovaná přírodou

Vlna, bavlna a koňské žíně. Tři základní elementy, které této luxusní řadě postelí dodávají nezaměnitelný charakter. Vlna, která v zimě hřeje a v létě chladí. Šetrně ostříhaná uprostřed egyptské stepi a zpracovaná mistry v Itálii. Pružiny osvědčeného německého výrobce, jež zajistí spánek v zdravé, rovnoměrné zatížené a přirozené poloze. Díky tomu se tělo lépe prokrví, a tak si lépe odpočine. Bavlna z indických plantáží s nezaměnitelnými vlastnostmi sklízená původním a šetrným způsobem. Koňské žíně skvěle drží tvar matrace, a navíc spolehlivě odvádějí pot během spánku. Všechny tyto prvotřídní materiály tvoří dokonalou souhru a přináší ještě více pohodlí pro váš kvalitnější spánek.

Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.