Portfolio WCA

ApuTime

Virtuální projektový asistent.

Aputime

Nejrychlejší, nejefektivnější a nejkratší cesta k cíli. Virtuální projektový asistent šetří starosti, čas i peníze. Inteligentní projektové řízení je základem každého úspěšného byznysu. Proto se investice do umělé inteligence v moderní době rozhodně vyplatí.

 

Celá firma jako na dlani

Jako manager budete mít díky mobilní aplikaci přehled o dění ve firmě kdykoli a odkudkoli. APU sleduje zakázky, zaměstnance, náklady, vytíženost i efektivitu práce. Garantuje také nejlepší možnou vytíženost zdrojů. 

 

Nejefektivnější řízení projektů 

Porady, reportování, hlídání plnění úkolů a termínů. To vše zabere spoustu času a ve finále se všechny neefektivní procesy pořádně prodraží. APU šetří čas i finance a do chaosu vnáší řád.

 

Nejrychlejší cesta k cíli

Zpoždění termínu zakázky či projektu může mít pro firmu fatální dopady. API vás zbaví stresu z plánování i organizace práce. Stačí vytvořit úkoly a asistent naplánuje nejrychlejší cestu k jejich dokončení tak, aby byla práce hotová v požadovaném termínu. 

 

Umělá inteligence dohlédne na dokončení projektů v termínu

Zvládnout komplikované kvantové výpočty, vyhodnotit možné scénáře a učinit nejlepší rozhodnutí během několika málo sekund? To je pro člověka nemožné, protože kapacita lidské mysli je limitovaná. Kde lidské síly nestačí, pomůže umělá inteligence. 

 

Inteligentní harmonogram

Umělá inteligence dává prioritu firemním úkolům tak, aby byl projekt dokončený v co nejkratším čase. Po adaptaci na firemní prostředí se umělá inteligence nadále sama zdokonaluje. Zvládá pracovat na stovkách úkolů najednou, minimalizuje lidské chyby a nemusí spát, takže dokáže pracovat v režimu 24/7.

Minulostí se stanou tradiční „to do listy”. S inteligentním harmonogramem dostane zaměstnanec úkoly k vyřešení v pořadí, v jakém mají být podle priority a uzávěrky projektů dokončeny. Díky práci s kvantovými výpočty umí virtuální projektový asistent naplánovat čas každému zaměstnanci individuálně. 

Harmonogram se přizpůsobí také událostem naplánovaným v Google nebo Outlook kalendáři. Už nikdy nebudete muset být na dvou místech současně. Snadné bude také předávání podkladů týmu či kolegům. Soubory uložené na Dropbox, Google Drive či One Drive jsou dostupné také v APUtime.

 

Jednoduchá a přehledná aplikace

Aplikaci APUtime si jednoduše stáhnete na Google Play nebo v App Store. Váš virtuální projektový asistent tak bude k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

APUtime pomocí integromatu navíc snadno projíte s nástroji, které používáte, ať už je to Raynet, Single Case či stovky dalších. 

 

Team

Virtuální projektový asistent APUtime je na světě díky společné snaze týmu špičkových programátorů, vývojářů, testerů i grafiků. A hlavně díky myšlence a snaze zakladatelů APUtime vytvořit pokročilou technologii, která pomůže zdokonalit projektové řízení ve firmách. 

 

Virtuální projektový asistent

APUtime díky zapojení umělé inteligence posouvá hranice projektového řízení. Funguje zcela autonomně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je to první nástroj na českém trhu, který s firmou sám roste a monitoruje ji. 

Pokud vám naplánovaný program přeruší například nemocenská nebo neplánovaná dovolená, APUtime všechny přiřazené úkoly přeplánuje a přizpůsobí program novým okolnostem bez nutnosti zasahovat do plánu ručně. Virtuální projektový asistent převezme neproduktivní a neoblíbené činnosti, eliminuje zbytečné chyby a poskytne vám v reálném čase přehled o všem, co se ve firmě děje.

Až 75 % malých a středních firem hrozí provozní problémy, pokud by management nebyl k dispozici déle než týden. V době koronavirové krize je tato hrozba reálnější než kdy dříve. Automatizované procesy řízení firmy přitom dokáže zajistit umělá inteligence i v době nepřítomnosti managementu a odvrátit hrozící krizi. Firmy proto začínají investovat do systémů umělé inteligence, které rutinní činnost rozhodování automatizují. Top managementu se díky zapojení virtuálního asistenta uvolní až 80 % kapacity pro důležitější aktivity, jako je například strategický rozvoj firmy. 

Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.