Portfolio WCA

Erebos

Přírodní energie z bylin.

Erebos

 

„Věřím, že se ukáže, že v Česku vznikají prvotřídní produkty světové úrovně. A dokážeme, že umíme připravovat kvalitní nápoje i z jiných rostlin než jen z chmele.“ Matěj Murín, spoluzakladatel značky Erebos.

 

Z garáže do moderní laboratoře

Vize značky je vyrábět čistý a přírodní zdroj energie pro celý svět. V prvotřídní kvalitě, pod skvělou značkou a za dostupnou cenu. Díky zapojení investorů vznikla z původně garážového projektu perfektní vývojová a výrobní laboratoř, ve které vznikají exkluzivní nápoje. Ve světě nemá tento jedinečný produkt přímou konkurenci a po letech vývoje a zdokonalování je připravený prorazit na zahraničních trzích. 

 

První Herbal Energy Drink

Energy drinky jsou populárními a žádanými nápoji, po kterých sáhnete nejčastěji ve chvíli, kdy tělu chybí energie, cítíte se unavení a potřebujete nakopnout. Běžně prodávané značky energy drinků obsahují obrovské množství chemických látek, které zdraví rozhodně neprospívají. Značka Erebos proto přišla s myšlenkou vytvořit zdravější alternativu energy drinků na bázi bylin, koření a přírodního kofeinu. Bez kompromisů a bez zbytečné chemie.

Unikání česká receptura využívá nových vědeckých poznatků o prokazatelně zdraví prospěšných vlastnostech látek z adaptogenních rostlin, které jsou ve zcela unikátním synergickém vztahu s pomalu se uvolňujícím kofeinem. Díky tomu nápoj přináší spotřebitelům nové možnosti funkčního nápoje: psychickou energii v podobě postupně se uvolňujícího kofeinu a snížení pocitu stresu díky bylinným adaptogenním látkám.

Erebos drink si můžete vychutnat hned v 6 delikátních příchutích. Základ tvoří extrakt ze 7 bylin a koření doplněný o další přírodní ingredience, které dotváří lahodnou chuť. Nápoj neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani aromata. Díky extraktu z guarany a koly pravé dodá zaručeně energii během celého dne, ať už jste v práci, na cestách nebo sportujete. 

 

Značka plánuje oslovit také zahraniční trh

Nápoje jsou kromě e-shopu Erebos.cz dostupné také v obchodním řetězci Billa, v síti zdravých výživ pomocí etablovaného obchodu Natural Jihlava, na Rohlik.cz či Sklizeno.cz. Erebos plánuje rozšířit dostupnost na českém trhu. Bylinné drinky tak poputují do kaváren, barů a dalších obchodů. 

Společnost individuálně řeší také několik poptávek ze zahraničí. V dalších letech plánuje expanzi na světové trhy a chce se stát hrdou konkurencí tradičních energetických nápojů, která narozdíl od jiných zavedených značek sází na sílu přírody a bylin. 

To vše ovšem vyžaduje investici do rozšíření výroby, distribuce a v neposlední řadě také do marketingu a propagace. S ohledem na sílící trend zdravého životního stylu má však značka Erebos ideální předpoklady pro úspěch nejen u nás, ale i v zahraničí. 

 

Medové probuzení

Milovníky medu a sladkých chutí vůbec potěší novinka - EREBOS HONEY. Bylinný drink je doslazený medem a třtinovým cukrem. Je nejsladším nápojem ze všech variant. Zažene únavu, povzbudí na celý den a příjemně osvěží. Vychutnáte si ho jak v zimních, tak i v letních měsících. Do budoucna se můžete těšit na další skvělé příchutě, které vám zpříjemní každý den. Nápadů a inovací mají v hlavě tvůrci nejlepšího bylinného nápoje celou spoustu.

 

Nápoj ověnčený prestižním oceněním Zlatý klas

Unikátní bylinný energeticko-adaptogenní nápoj Erebos získal na Mezinárodním agrosalonu Země Živitelka 2021 hlavní cenu soutěže Zlatý klas. Jde o největší českou výstavu v oblasti potravinářství a zároveň soutěž pořádanou Ministerstvem zemědělství České republiky. Cílem soutěže je vyzdvihnout a ocenit špičkové výrobky především z oblasti zemědělství a potravinářství.

 

Erebos - team

V roce 2014 se zrodil nápad vyrobit jedinečný energetický nápoj prospěšný tělu i mysli. O několik měsíců později vzniká provizorní výrobna v garáži. V roce 2017 už se mladičká společnost Erebos pyšnila 10 000 prodanými lahvemi a několika stovkami prodejních míst. A její snahy prorazit jako silná značka na českém i zahraničním trhu zdaleka nekončí. Obliba nápojů totiž raketově stoupá.Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.