Projekty 2018

PŘÍRODNÍ ENERGIE SE STAROVĚKÝMI KOŘENY

Experimentovali jsme, zkoumali a pátrali po nejúčinnějších zdrojích v mocné přírodě, stejně jako lidé tisíce let před námi. Po 4 letech bádání a vývoje vznikl nápoj dokonalé chuti a výjimečných vlastností. Čerpá ze síly směsi bylin a koření.

Co je Erebos?

Erebos nemá v Česku ani jinde na světě obdoby. Je to unikát, který si zamilujete už od prvního doušku. Unikátní směs bylin a koření harmonizuje nejen tělo, ale také mysl. Erebos drink je přírodní alternativa energetickým nápojům. Na rozdíl od syntetických energy drinků je vyráběn přírodní cestou.

Co se týče složení Erebos Drinku, známy jsou jen některé byliny a koření. Ostatní se zakladatelé rozhodli ponechat jako tajemství. Nepostradatelnou součástí receptury jsou například yerba maté, guarana, zázvor nebo ženšen. Kromě kofeinu, jehož charakter je díky šetrné výrobě jiný než v případě syntetických nápojů, je bohatý také na vitamíny, minerály a další tělu prospěšné látky.

Nápoj Erebos

Energetických nápojů je na trhu celá řada, obvykle ovšem jde o produkty, které jsou vyráběny ze syntetických látek za použití sladidel a umělých dochucovadel. Tento fakt dovedl před lety dva tehdejší studenty gymnázia Matěje Murína a Martina Doležala k vytvoření přírodní alternativy povzbuzujícího nápoje. Tím začalo čtyřleté bádání, na jehož konci se zrodil Erebos Drink.

Kromě základního Erebos Original dvojice mladých podnikatelů uvedla na trh také hořký Erebos Bitter s přidaným chmelem nebo Erebos Dry, který neobsahuje žádný cukr ani sladidla, pouze výtažek stévie. Nabídku čas od času zpestří také limitovaná edice. Například před Vánoci je v prodeji speciální edice Erebos Spicy, která je obohacena o skořici, anýz nebo hřebíček a je tak vhodná i k ohřátí.

Náš trh

Naším typickým zákazníkem je člověk, který dbá na zdravý životní styl. Čas od času ovšem potřebuje doplnit energii. Chce se však vyhnout klasickým synteticky vyráběným energy drinkům. Erebos drink lze typicky zakoupit ve fitness centrech nebo zdravých výživách. Síť prodejních míst neustále roste. Proto lze Erebos zakoupit například na benzinových pumpách Shell Stop & Shop nebo v supermarketech Billa. Moravskoslezském kraji.

Další projekty
Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.