Projekty 2018

Ovládněte procesy s AI

S ApuTime budete spojeni se členy týmu v reálném čase a budete vždy v obraze. Chyťte se otěží a nastavte strategii řízení tak, aby Vaši kolegové spolupracovali a měli aktuální úkoly jako na dlani.

Co je Aputime?

ApuTime je nástroj pro řízení projektů. Je zaměřen na motivaci a třech základních pilířích – emocích, vizualizaci a prvcích hry. ApuTime je řešení využívající umělou inteligenci, díky které mohou projektoví manažeři a jejich týmy pracovat efektivněji. Rozhraní ApuTime pomůže s dohledem nad termíny, rozpočty a komunikaci. Aputime nedodává firmám jen software, ale komplexní řešení.

Aputime

Vizí Aputime je vytvářet efektivnější lídry. Na rozdíl od jiných platforem pro projektový management ovšem ApuTime do celého procesu přináší prvky hry a motivace, která zaměstnance vede k lepším výsledkům. Tomu dopomáhají personalizované AI algoritmy. Aputime vytváří bezpečná a optimalizovaná řešení přizpůsobená Vašemu podnikání. Naše prediktivní algoritmy usilují o uvolnění času a zdrojů tím, že se přizpůsobí Vašim preferencím a umožní Vám pracovat tak, aby bylo příjemné a intuitivní.

Díky umělé inteligenci dokáže ApuTime identifikovat silné a slabé stránky týmu. Agenda je pro zaměstnance vytvářena automaticky. Řízení procesů skrze tento nástroj navíc motivuje tým k většímu zapojení, což zvyšuje zisk. Klasické struktury úkolů a podúkolů známé z ostatních nástrojů pro řízení projektů mohou být extrémně komplikované. Proto jsme vytvořili jednotné řešení, které Vám umožňuje vazby vizualizovat a porozumět jim na první pohled.

Náš trh

Společnost ApuTime působí kromě České republiky také ve Spojených státech amerických, v Singapuru a Velké Británii. Největší důraz ovšem aktuálně klade na domácí český trh, kde může těžit z nastupujícího trendu automatizace. Aplikace ApuTime pro mobilní zařízení je dostupná v češtině, angličtině a ruštině.

Partnership

ApuTime se postupem času ze společnosti vyvíjející software pro optimalizaci procesů vyvinula ve společnost, která firmám dokáže nabídnou kompletní servis včetně konzultací a pomocí a implementací. Proto ApuTime hledá partnery z řad konzultačních společností, řízení produkce nebo mapování procesů.

Další projekty
Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.