Projekty 2018

V posteli začíná život i každý nový den

Ruční výroba postelí vysoké kvality z prvotřídního rakouského dřeva, koňských žíní a vlny. Výroba probíhá v České republice.

Prvotřídní dřevo z Rakouska. Koňské žíně s nezaměnitelnými vlastnostmi. Vlna, která hřeje i chladí podle toho, co vaše tělo zrovna potřebuje. Kvalitní německé taštičkové pružiny poskytující tělu pevnou a rovnoměrnou oporu.

Co jsou Grand Beds?

Postele Grand Beds jsou vyráběny v České republice z těch nejkvalitnějších materiálů. Věříme tomu, že pro naše zákazníky je dost dobré jen to nejlepší. Dobrý spánek hraje v životě každého člověka zásadní roli. Postel ovšem často patří k trochu opomíjené součástí domova. Právě ona je však místem, kde se do jisté míry rozhoduje, v jakém rozpoložení absolvujete další den.

Známy jsou pouze některé z nich, ostatní se zakladatelé rozhodli ponechat jako tajemství.

Postele švýcarské značky Grand vznikají ručně z nejlepších přírodních materiálů. Stačí si lehnout na všechny starosti se rázem rozplynou. Vše, co si budete přát je pouze maximálně si vychutnat oddych. Vaši ložnici navíc dodají nadčasový design. Naše postele se totiž nevyrábí, ale tvoří.

Postel Atmo

Vlna, bavlna a koňské žíně. Tři základní elementy, které našim postelím dodávají nezaměnitelný charakter. Vlna, která v zimě hřeje a v létě chladí. Šetrně ostříhaná uprostřed egyptské stepi zpracovaná mistry v Itálii. Pružiny osvědčeného německého výrobce, jež zajistí spánek v rov- noměrné zatížené poloze. Díky tomu se tělo lépe prokrví, a tak si lépe odpočine. Bavlna z indic- kých plantáží s nezaměnitelnými vlastnostmi sklízená původním a šetrným způsobem. Koňské žíně skvěle drží tvar matrace, a navíc spolehlivě odvádějí pot během spánku. Všechny tyto prvotřídní materiály tvoří dokonalou souhru v produktové řadě Atmo.

Další projekty
Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.