Portfolio WCA

Precismo

Digitální kopie skutečného světa.

Precisimo

Nová 3D technologie, která boří limity

Dokonalá reklama a prezentace produktů vydělává nejlepším značkám miliardy. Nová 3D technologie od startupu Precisimo přináší mocný nástroj, který prezentaci produktů posouvá na vyšší metu. Nová 3D technologie umožňuje firmám přilákat nové zákazníky, znásobit své zisky a porazit konkurenci. 

 

Dokonalý 3D zážitek

Společnost Precisimo vyvinula plně automatické a fotorealistické 3D skenování reálných objektů a jejich převod do 3D modelů. Tato nová technologie nemá ve světě obdoby. Vlastní software s prvky umělé inteligence a strojového učení se sám zdokonaluje s každým dalším naskenovaným objektem. Během několika desítek minut naskenuje jakýkoliv reálný objekt a převede ho do 3D modelu, který ve všech ohledech věrně kopíruje originál. Ze skutečných věcí se tak stávají virtuální objekty s širokou škálou využití. 

Zprostředkovat potenciálním zákazníkům jedinečný a realistický zážitek je základem každé úspěšné reklamy, proto je o novou technologii obrovský zájem. Ale 3D scanováním to nekončí. Precisimo nabízí komplexní škálu služeb pro ještě lepší uživatelský zážitek. Naskenované zboží je možné umístit do dechberoucích reklamních spotů nebo virtuálních produktových snímků. 

 

VR, AR, mobile ready

Naskenované 3D modely dodává Precisimo ve všech standardních formátech a díky vlastnímu bezdrátovému kompresnímu algoritmu jsou dostupné v mobile-ready a VR-ready velikostech.

 

Novinka zaplaví světový trh

V letošním roce Precisimo otevřelo skenovací laboratoře napříč Evropou i ve Spojených státech. I díky investici WCA Holding a.s. může nadále expandovat a přispět ke globálnímu rozvoji virtuálních obchodů, virtuální reality a moderního marketingu, který má v současném světě obrovský potenciál.

Používáme cookies
Tato stránka používá cookies pro sledování návštěvnosti.